korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

RECENCIA: Môj nový spoločník v kancelárii, či na cestách – krém na ruky Lipa od Manufaktury

RECENCIA: Môj nový spoločník v kancelárii, či na cestách – krém na ruky Lipa od Manufaktury
Zdroj: redakcia

Kozmetiku od českej firmy Manufaktura som testovala už niekoľkokrát a ani tento raz ma nesklamala. Tentokrát sa mi do rúk dostal regeneračný krém na ruky z edície Lipa. Krémik zaujme už samotným milým balením. Akurátne, 75 ml balenie, či už na stôl do kancelárie, alebo do kabelky. Jemnú zelenú farbu dopĺňa zlaté písmo a vyobrazenie lipy. Balenie sympatické už na pohľad a po pár vyskúšaniach si ho vyslovene zamilujete.

Už samotný obal a odkaz na ňom ubezpečuje, že „blaženosť je zaručená“. Je to tak. Nepoznám človeka, ktorý by mal rád pocit mastnoty na rukách. Pri tento kréme si môžete byť istí, že sa vám to nestane. Stačí naniesť malé množstvo, jemnými krúživými pohybmi rozotrieť a krém sa vám veľmi rýchlo vsiakne do pokožky. Ruky ostávajú hydratované a tak akurát jemne voňavé.

Okrem výťažkov z lipy, krém obsahuje mandľový olej a panthenol. Táto kombinácia zaručí poriadnu ochranu našim rukám v chladných mesiacoch. Ak máte problém so suchou pokožkou rúk a tento stav sa vám zhoršuje v zime, určite vyskúšajte tento regeneračný krém. Pravidelným nanášaním svojim problémom predídete.

Odporúčaná cena krému je 6,55 eur.

Na ľuďoch si všímam ich ruky, veľa o nich vypovedajú. Pri starostlivosti o ne s krémom z edície Lipa od Manufaktury krok vedľa nespravíte. Mojím spoločníkom sa už stal a kedy sa stane tým vašim?

Zdroj: redakcia zzz.sk

Dátum zverejnenia: